app logo
Login button

Dla Prawników

Dla prawników

Daj się poznać


Portal dzwoniadwokat.pl to przestrzeń dla prawników-specjalistów wszystkich dziedzin prawa, do budowania przejrzystej marki osobistej. Dostęp do konta Użytkownika umożliwia specjalistom publikację wpisów/artykułów na bazie posiadanych doświadczeń zawodowych, nowinek prawniczych lub wypracowanych rozwiązań w dziedzinie prawa. Portal jest zbiorem treści merytorycznych o charakterze prawniczym, dzięki którym prawnik realnie buduje wizerune keksperta w świadomości odbiorcy.

Bez ograniczeń

Treści Twojego autorstwa, dzięki sprawnemu pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google dotrą do szerokiego grona odbiorców poszukujących specjalistów z dziedziny prawa lub skonkretyzowanych gałęzi prawa. Aktywne użytkowanie portalu to furtka do pozyskania nowych klientów oraz zapisana w świadomości odbiorców jako ekspert w danej dziedzinie. Autorskie treści poszerzone o sylwetkę prawnika wraz z danymi kontaktowymi znacznie skracają proces pozyskiwania klientów, poprzez budowanie relacji na podobnych doświadczeniach oraz wizerunku eksperta.

Innowacje

Użytkownik otrzymuje również dostęp do „giełdy zleceń”, która umożliwia przyjęcie zastępstwa procesowego w sprawie, w której adwokat ją prowadzący, nie może wystąpić osobiście.

Co zyskujesz?

Możliwość publikowania autorskich treści oraz dostęp do szerokiego grona odbiorców, wizytówkę specjalisty z danymi kontaktowymi popartą weryfikacją uprawnień, innowacyjny system dysponowania zastępstwami procesowymi.

To dla nas ważne

Portal jest na pierwszym etapie działalności, w którym jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich użytkowników* - zarówno specjalistów jak i poszukujących pomocy prawnej.

*po zakończeniu pierwszego etapu część funkcjonalności dla specjalistów będzie odpłatna, po uprzednim poinformowaniu z miesięcznym wyprzedzeniem. Założenie konta nie zobowiązuje do jakiejkolwiek opłaty za usługi.

Już dziś przekonaj się o funkcjonalności portalu dzwoniadwokat.pl

Dzwoni Adwokat wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej aplikacji internetowej, wyrażasz zgodę na naszą polityką prywatności i polityke plików coookies